قالب وردپرس

ابتدا اتصالات لازم را بین مودم و کامپیوتر و خط تلفن برقرار می کنید
توجه کنید دستگاه دیگری به کامپیوتر وصل نباشد حتی از طریق وایرلس
مرورگر خود را باز کنید و آدرس زیر را درقسمت آدرس بار وارد نمایید

192.168.1.1

tp-link 5 pcel.ir
از شما نام کاربری و کلمه عبور پرسیده می شود هردو را admin بزنید

tp-link 6 pcel.ir
صفحه تنظیمات مودم باز می شود که در آن از نوار آبی رنگ سمت چپ قسمت WAN را انتخاب نمایید و از زیر مجموعه های آن Channel Configuration را انتخاب کنید.
در وسط صفحه ای که باز می شود جدولی می بینید با عنوان Current ATM VC Table داخل دایره ی آن کلیک کرده و پس از انتخاب، دکمه ی delete را می زنید.
VPI, VCI را از ارائه دهنده سرویس اینترنتتان سوال نمایید و مانند شکل زیر وارد کنید و Channel Mode را روی PPPoE قرار می دهید. سپس در قسمت PPP settings نام کاربری و کلمه ی عبوری که از ISP خود دریافت کرده اید را وارد می کنید و در نهایت دکمه ی Add را می زنید. در این مرحله باید چراغ اینترنت روی مودم روشن شده باشد.

Gnet ad541    pcel.ir

 

حال از نوار سمت چپ گزینه ی Wireless را انتخاب کنید. Basic settings را از زیرمجموعه های این گزینه انتخاب کنید در قسمت SSID نام دستگاه خود را به دلخواه انتخاب کنید و Apply Changes را بزنید.

Gnet ad541     pcel.ir

 

حال از منوی سمت چپ زیر گزینه ی Security را از زیرمجموعه های Wireless انتخاب می کنید. مانند تصویر Encryption را روی حالت WPA2 Mixed قرار دهید. سپس Pre-Shared Key Format را روی حالت Passphrase قرار داده و در قسمت Pre-Shared Key برای دستگاه خود پسورد می گذارید که این پسورد باید بیش از 8 رقم باشد. با کلیک بر روی گزینه ی Apply Changes تنظیمات مودم شما تکمیل شده است.

Gnet ad541          pcel.ir

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.