راهنمای خرید مودم ای دی اس ال ADSL

dsl modem pcel.ir

1. راهنمای خرید مودم adsl

شرکت ما به عنوان اولین ارایه کننده سرویس اینترنت پرسرعت adsl برای کاربران خود در هنگام خرید اینترنت پرسرعت adsl قابلیت خرید مودم adsl را فراهم کرده است که کلیه مودم های adsl که گسترش انفورماتیک آریانت پیشنهاد می کند به عنوان مودم های استاندارد با اینترنت پرسرعت ADSL شرکت صبانت میباشد، همچنین تمامی کاربران می توانند از مودم های متفرقه ADSL موجود در بازار استفاده کنند که در آن صورت ما هیچ تعهدی نسبت به آنان را ندارد. کلیه مودم های ADSL ارایه شده توسط ما  دارای سه سال گارانتی معتبر می باشد.

2. آیا امکان استفاده از مودم هایی به غیر از مودم های ADSL تحت پوشش شرکت صبانت وجود دارد ؟

بله این امکان وجود دارد. مودم های ADSL تحت پوشش شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت شامل نصب و پشتیبانی می باشند، ولی در صورتی که از مودم های ADSL متفرقه استفاده نمایید، فقط شامل نصب توسط شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت بوده و پشتیبانی این مودم های ADSL از سوی بخش پشتیبانی شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت انجام نخواهد پذیرفت.

3. آیا امکان استفاده از مودم ADSL که خودم خریداری کرده ام و با شرکت های دیگر هم کار کرده را دارم؟

البته مودم های ADSL مورد تایید از سوی شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت بیشترین سازگاری را با سرویس های اینترنت پرسرعت این شرکت داشته و همین امر باعث یکپارچه شدن سیستم نصب و پشتیبانی سرویس های اینترنت پرسرعت خواهد شد. اما در صورت استفاده از مودم های ADSL متفرقه، فقط شامل نصب توسط شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت بوده و پشتیبانی این مودم ها از سوی بخش پشتیبانی شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت انجام نخواهد پذیرفت.

4. آیا از لحاظ کیفیت و سرعت تقاوتی بین مودمCombo ADSL و مودم ADSL وایرلس وجود دارد ؟

خیر، از لحاظ کیفیت و سرعت تفاوتی بین این دو مودم ای دی اس ال وجود ندارد، تنها شما می توانید بسته به نوع نیاز خود از هرکدام از مودم های ال دی دی ال Combo یا مودم ای دی اس ال وایرلس استفاده نمایید.

5. تفاوت قیمت مودم های ای دی اس ال ارائه شده توسط شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت با مودم های ای دی اس ال بازار در چیست ؟

از لحاظ قیمت تفاوتی بین مودم های ای دی اس ال ارائه شده توسط شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت  با مودم های ای دی اس ال بازار وجود ندارد حتی برخی از مدل ها با قیمت پایین تری نسبت به بازار ارائه می شود . ولی در صورت وجود این تفاوت قیمت در برخی از مدل ها به دلیل گارانتی شدن مودم های ای دی اس ال ارائه شده به مدت سه سال توسط شرکت  گسترش انفورماتیک آریانت می باشد.

6. آیا امکان استفاده از یک مودم ای دی اس ال وایرلس برای طبقات یک ساختمان وجود دارد ؟

بله، اما در صورت استفاده از یک مودم ADSL وایرلس در طبقات، تضمینی برای پوشش دهی همه طبقات مورد نظرتان وجود ندارد و تنها زمان نصب مودم ADSL در محل می توان از پوشش دهی طبقات با برد مودم ADSL خود اطلاع حاصل نمایید.این موضوع به محل قرار گرفتن مودم ADSL ، تعداد طبقات و نقشه ساختمان بستگی دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =