آموزش تصویری کانفیگ (تنظیم) مودم وایرلس جی نت Gnet مدل AD541

ابتدا اتصالات لازم را بین مودم و کامپیوتر و خط تلفن برقرار می کنید
توجه کنید دستگاه دیگری به کامپیوتر وصل نباشد حتی از طریق وایرلس
مرورگر خود را باز کنید و آدرس زیر را درقسمت آدرس بار وارد نمایید

192.168.1.1

tp-link 5 pcel.ir
از شما نام کاربری و کلمه عبور پرسیده می شود هردو را admin بزنید

tp-link 6 pcel.ir
صفحه تنظیمات مودم باز می شود که در آن از نوار آبی رنگ سمت چپ قسمت WAN را انتخاب نمایید و از زیر مجموعه های آن Channel Configuration را انتخاب کنید.
در وسط صفحه ای که باز می شود جدولی می بینید با عنوان Current ATM VC Table داخل دایره ی آن کلیک کرده و پس از انتخاب، دکمه ی delete را می زنید.
VPI, VCI را از ارائه دهنده سرویس اینترنتتان سوال نمایید و مانند شکل زیر وارد کنید و Channel Mode را روی PPPoE قرار می دهید. سپس در قسمت PPP settings نام کاربری و کلمه ی عبوری که از ISP خود دریافت کرده اید را وارد می کنید و در نهایت دکمه ی Add را می زنید. در این مرحله باید چراغ اینترنت روی مودم روشن شده باشد.

Gnet ad541    pcel.ir

 

حال از نوار سمت چپ گزینه ی Wireless را انتخاب کنید. Basic settings را از زیرمجموعه های این گزینه انتخاب کنید در قسمت SSID نام دستگاه خود را به دلخواه انتخاب کنید و Apply Changes را بزنید.

Gnet ad541     pcel.ir

 

حال از منوی سمت چپ زیر گزینه ی Security را از زیرمجموعه های Wireless انتخاب می کنید. مانند تصویر Encryption را روی حالت WPA2 Mixed قرار دهید. سپس Pre-Shared Key Format را روی حالت Passphrase قرار داده و در قسمت Pre-Shared Key برای دستگاه خود پسورد می گذارید که این پسورد باید بیش از 8 رقم باشد. با کلیک بر روی گزینه ی Apply Changes تنظیمات مودم شما تکمیل شده است.

Gnet ad541          pcel.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 19 =