LOADING CLOSE

آموزش دانلود بدون محدودیت از پلی استور گوگل Google Play

امروز می خواهیم ساده‌ترین و سریع‌ترین روش دانلود فایل APK اپلیکیشن‌ های پلی استور و رهایی از پیغام «This item is not available in your country» را به شما آموزش دهیم.

یکی از مشکلاتی که کاربران اندروید از سال‌ها پیش با آن مواجه هستند و تا به امروز نیز راه حل قطعی و دائمی برای آن پیدا نشده است، دانلود اپلیکیشن‌ها از مارکت اختصاصی گوگل یعنی پلی‌استور است. احتمالا شما هم بارها و بارها با پیغام «This item is not available in your country» مواجه شده‌اید و قادر به دانلود اپلیکیشن مورد نظر نبوده‌اید. موضوعی که باعث شده است این مشکل همچنان حتی بعد از چند سال سرجای خود باقی بماند «مشخص نبودن دلیل وقوع آن» است. دلیل‌هایی همچون تحریم بودن ایران، عدم انتخاب کشور ایران در لیستی که توسعه‌دهنده مشخص کرده است یا هر دلیل احتمالی دیگری که مطرح می‌شود، تنها در صورتی قابل استناد هستند که بدون استثنا برای تمام کاربران ایرانی رخ دهند.

اما این‌طور نیست و برای مثال اپلیکیشن Spotify که برای تعداد بسیاری از کاربران قابل دانلود نیست و پیغام «This item is not available in your country» را نمایش می‌دهد، برای بسیاری از کاربران دیگر بدون مشکل یا نیاز به اپلیکیشن‌های گذر از تحریم قابل دانلود است.  این تناقض باعث شده است تا نتوان دلیل این مشکل و در نتیجه راه حل قطعی و همیشگی آن را پیدا کرد. با این حال توسط روش زیر می‌توانید شانس مواجه شدن با پیغام بالا را به صفر برسانید.

دانلود اپلیکیشن های پلی استور توسط ربات تلگرام

اما اگر به دنبال راه ساده‌تری برای دانلود فایل APK اپلیکیشن‌ها هستید که نیاز به اپلیکیشن‌های گذر از تحریم نداشته باشد، امروز در پی سی ای ال شما را با سریع‌ترین و بی‌دردسرترین روشی که در حال حاضر برای دانلود فایل APK از پلی‌استور وجود دارد آشنا خواهیم کرد. برای این امر شما به اپلیکیشن تلگرام و یک ربات تلگرامی با نام APK Dwonloader نیاز خواهید داشت. تاکید می‌کنیم که این روش تنها برای دانلود آسان اپلیکیشن‌های تحریم شده (بدون نیاز به ترک پلی استور و مراجعه به سایت‌های شخص ثالث) کاربرد خواهد داشت نه برای بروزرسانی اپلیکیشن‌های فعلی.

استفاده از ربات تلگرامی Apk Downloader بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید ارسال لینک پلی استور برنامه به ربات است. بعد از آن پیش‌نمایشی از آیکون، نام و نسخه برنامه به شما نمایش داده می‌شود و تنها کافی است درستی آن را توسط دستور  /download_ (عکس بالا سمت چپ) تأیید کنید تا پس از چند لحظه (از ۱۰ ثانیه الی ۱ دقیقه) فایل APK را به صورت مستقیم (به همراه لینک دانلود) دریافت کنید. به همین سادگی فایل APK اپلیکیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هر بار که شما لینک برنامه‌ای را برای آن ارسال می‌کنید، این ربات در همان لحظه اقدام به بررسی نسخه‌ی موجود در پلی‌استور می‌کند که این موضوع باعث خواهد شد همیشه به‌روزترین و جدیدترین نسخه‌ی موجود از اپلیکیشن را برای شما دریافت و ارسال کند.

  • نحوه ارسال لینک اپلیکیشن ها از پلی استور به ربات

از این پس کافی است هرگاه به پلی‌استور مراجعه کردید و با پیغام «This item is not available in your country» مواجه شدید، صفحه را کمی به پایین اسکرول و آیکون Share را پیدا کنید. روی آن لمس کنید و در لیست پیشنهادی، اپلیکیشن تلگرام و سپس در لیست گفتگوها ربات Apk Downloader را انتخاب کنید تا لینک برنامه برای ربات ارسال شود. اگر همراه لینک برنامه، نام آن نیز به ربات ارسال شد و باعث عدم شناسایی مستقیم اپ شد کافی است لینک برنامه را از پیام ارسالی قبلی کپی و آن را به‌تنهایی برای ربات ارسال کنید.

 

  • جستجو تنها با نام اپلیکیشن ها

  • ویژگی جالب دیگر این ربات، امکان جستجوی برنامه بر اساس نام اپلیکیشن است. اگر به هر دلیلی به لینک برنامه مورد نظر دسترسی ندارید یا اپلیکیشن مورد نظر در جستجوی پلی استور نمایش داده نمی‌شود، می‌توانید نام آن را به شکل صحیح (برای مثال Firefox) برای ربات ارسال کنید. سپس در کسری از ثانیه این ربات پیش‌نمایشی متنی (عکس بالا) از چند اپلیکیشنی که حدس می‌زند به درخواست شما مربوط باشند، برای شما ارسال خواهد کرد تا بتوانید با لمس دستور  /download_، فایل APK برنامه یا بازی را دریافت کنید. اگر در پیدا کردن اپلیکیشن مورد نظر در لیست پیشنهادی به مشکل خوردید نیز می‌توانید با انتخاب دستور  /preview_ که در کنار هر اپ پیشنهادی قرار گرفته است، پیش‌نمایش مربوط به آن را مشاهده کنید تا بر اساس آیکون و نام، برنامه مورد نظر خود را پیدا کنید.
    اگر نام دقیق برنامه را نمی‌دانید نیز می‌توانید نام برنامه را در مرورگر جستجو کرده و لینک نتیجه به دست آمده را کپی و ارسال کنید.

.

برای استفاده از ربات می‌توانید از آیدی @apkdl_bot یا این لینک استفاده کنید.

 

 

 

پاسخ دهید

6 + 18 =